Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Editor

Yazar kadromuz genişliyor


Editor
22 Nisan 2014 Salı 18:55

Yeni bir dizayn ve yeni bir tarz haberciliği ile başlatmış olduğumuz yayın ile tüm kesimlerden olumu tepki aldık. Gerek görsel ve gerekse içerik olarak "memnuniyetlerini" bize "iletişim" araçlarından ileten tüm okuyucularımıza teşekkür ediyor, sesiz çoğunluğa ayrıca teşekkür ediyoruz.

Habercilik konusundan arkadaşlarımız özveriyle çalışıyorlar. Okuyucularımızın istek ve arzularını  yerine getirmeye çalışıyorlar.

"Yazar"larımıza yeni ve güçlü "kalem"ler ekleniyor. Fikirlerini buradan paylaşan "Emek işçilerine" güzel ve birleştirici fikirleri için okuyucularımızdan "memnuniyet" ifadeleriyle bilgi alıyoruz.

Aramıza yeni katılan "TİLFİNDER" yazarımıza hoş geldin diyor, ve siz okuyucularımıza "sürpriz yazar"larımızın bu sütunlardan sizlerle buluşturacağımızın müjdesini veriyoruz.

www.balikligol.com sitemizde gelişmeleri siz okuyucularımıza aktarmaya devam edeceğiz.

En kalbi muhabbetlerimizle...


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com