Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya ŞİHADER’den 10 Ocak Gazeteciler Günü mesajı

ŞİHADER’den 10 Ocak Gazeteciler Günü mesajı

Şanlıurfa İnternet habercileri ve gazetecileri (ŞİHADER),10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle mesaj yayımladı.

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2017 Salı 13:44
ŞİHADER’den 10 Ocak Gazeteciler Günü mesajı


ŞANLIURFA - Şanlıurfa İnternet habercileri ve gazetecileri (ŞİHADER), 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle mesaj yayımladı.

Başkan Dodanlı, 10 Ocak 1961 tarihinde kabul edilen 212 sayılı yasanın gazetecilere önemli haklar sağladığını hatırlattı. Dodanlı, “Çok zor şartlarda mesleklerini yürüten, halkın gözü, kulağı olan, idarecilere ışık tutan medya mensubu arkadaşlarımızın özverili çalışmalarını takdir etmemek mümkün değildir.Basın; ülkenin geleceği ve milletin menfaatleri doğrultusunda ilkeli, doğru, tarafsız şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan, toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen önemli bir güç ve kurumdur. Gazeteciler bölge, ülke ve dünya gündemini belirlemede büyük rol oynamaktadır. İnsanlar, basından okudukları ve öğrendikleri haber ve yorumlar doğrultusunda bilgi sahibi olmaktadır. Bu açıdan Görsel ve yazılı basında gazetecilerin yaptıkları haber ve değerlendirmeleri ile toplumu doğru bilinçlendirme sorumlulukları da bulunmaktadır. ŞİHADER yönetimi olarak Basın mensuplarının haklarının korunması, çalışma şartlarının günün ihtiyaçlarına göre güncelleştirilmesi ve iyileştirilmesi için elimizden gelen çalışmaları yapacağımızı belirtir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar meslektaşlarımıza başarılar dileriz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com