Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya ŞANMAR'dan medya kuruluşlarına ziyaret

ŞANMAR'dan medya kuruluşlarına ziyaret

ŞANMAR Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Taşdönderen Ruha Haber Ajansı’nı ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 5 Ocak 2017 Perşembe 19:38
ŞANMAR'dan medya kuruluşlarına ziyaret

ŞANMAR Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Taşdönderen Ruha Haber Ajansı’nı ziyaret ederek yönetim kurulu üyeleriyle görüştü.Ziyarette Ruha Ajans Genel Yayın Yönetmeni Ömer Dodanlı, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Halil Kuş ve Mahmut Kakız hazır bulundu.ŞANMAR Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Taşdönderen, ziyarete yaptığı konuşmada,yaygın ve yerel medyanın önemine vurgu yaparak, Ruha Ajans’ın Şanlıurfa’nın tüm gözü ve kulağı olduğunu söyledi.

 İstihdama katkı sağlıyoruz

17 şube ile Şanlıurfa’ya hizmet verdiklerini belirten Taşdönderen “Başka mağazalarda 3-4 kişi istihdam edilirken, ŞANMAR’da her şubede 10-15 personel istihdam ediyoruz. Hedefimiz bu sayıyı arttırmak. Büyükşehir Belediyesine vergi de katkı sağlıyoruz. ŞANMAR tamamen bir yerli sermayedir. Vatandaşlarımızın yerli olan bu firmamıza destek vermesini istiyoruz” diye konuştu.

ŞANMAR Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Taşdönderen'e, Şanmar yetkilileri Mehmet Karagöz ve Cengiz Renk eşlik etti. 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

ABD’nin YPG’ye verdiği zırhlı araçlarda hülle yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com