Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Şanmar'dan dedikodulara tepki

Şanmar'dan dedikodulara tepki

ŞANMAR Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Halit Taşdönderen, fısıltı şeklinde yayılan dedikodulara tepki göstererek: "Şanlıurfa'nın öz sermayesi olan Şanmar'a zarar vermek isteyenler emellerine ulaşamayacak" dedi.

Giriş Tarihi: 5 Ocak 2017 Perşembe 14:21
Şanmar'dan dedikodulara tepki

Son günlerde Şanlıurfa'da fısıltı gazetesinin dile getirdiği "Şanmar marketler zincirine yönelik olarak yöneticileri FETÖ'den tutuklandılar" şeklindeki haberlere ŞANMAR Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Halit Taşdönderen tepki gösterdi. 

Şanlıurfa'nın öz sermayesi olan ve vergi dairesi Urfa'da olan tek marketler zinciri olan Şanmar'a karşı sistematik bir saldırı yapıldığına dikkat çeken ŞANMAR Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Halit Taşdönderen, "Yönetim olarak görevimizin başındayız. Şanlıurfa'ya ve Şanlıurfalılara hizmet etmeye devam edeceğiz" diyerek karalama haberlerini yapanlar hakkında dava açacaklarını sözlerine ekledi.  

ŞANMAR ne demek?

 ŞANMAR Market 2000 yılında yerli bir perakende markası olarak, organize ve modern anlayışla, üretici ve müşterilere kaliteli hizmet vermek için Taşdönderen ailesi tarafından kuruldu.

 Zaman içinde gelişime açık yenilikçi yaklaşımıyla nitelikli insan, yeni teknoloji, yönetim stratejileri ve planlı büyük hedefler ile çalıştı. Yerel bir marka kimliği ile bölgemizin tarım ve sanayi üretim planlamasında, müşteri taleplerini olgunlaştırmak, yılların vermiş olduğu tecrübe ve büyüklerinden kalma bilgi birikimleri ile üstlenmiş olduğu bilirkişi rolünü modern bir perakende markası haline gelmiştir. Günümüzde 18 şubemiz ve onlarca çalışanımız ile Şanlıurfalı hemşerilerimize hizmet veriyor.

YORUMLAR
 • yorum2017-01-06 16:28:12Erdoğan

  Ben şahsım paramımın son ku

 • yorum2017-01-06 03:23:19Ahmet

  Adamlar kimsenin yapmadığını yaptılar yapıyorlar.. başkaları gibi batıya kaçmıyorlar. Memleketine yatırım yapıyorlar. Yahu Urfa'da insan ilerleyemeyecek mi arkadaş , hemen çamur atıyorsunuz insanlara.. Yeter ki başarılı olsun hemen hedef tahtasına oturtursunuz adamı.. ayıp ya edep ya..

 • yorum2017-01-05 19:49:44ismsil tumbul

  Allah sizdeyerli payronlarlmlzl baslmlzpdanrksik etmmesin

 • yorum2017-01-05 19:15:33Mehmet

  Şanmar Önceden fiyatlar çok uygundu Şimdi Çok Pahalı

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com