Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Şanlıurfa Genç MÜSİAD'da Osman Yetkin dönemi

Şanlıurfa Genç MÜSİAD'da Osman Yetkin dönemi

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Gençlik Kurulu Şanlıurfa Şubesi'nin  07.01.2017 tarihinde 13. Genel Kurulu gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 9 Ocak 2017 Pazartesi 14:21
Şanlıurfa Genç MÜSİAD'da Osman Yetkin dönemi

6. dönem başkanı Metin KÜRKÇÜOĞLU, görevi 7. dönem yeni başkanı Osman YETKİN'e devretti. Yapılan kongreye Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Genç MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı M. Yasir Bayramoğlu, iş adamları ve STK temsilcileri katıldı.

Üyelere teşekkür eden yeni başkanı Osman Yetkin: "Öncelikle 13. Genel Kurulumuza teşrif eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet EKİNCİ'ye, Genel Başkan yardımcımız M. Yasir BAYRAMOĞLU'na ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. Genç MÜSİAD Medine Pazarı'nın heyecanıyla, helal rızık tabanlı adil bir ekonomik düzen için kadim medeniyetinin değerlerine sadık kalarak bu değerlerin günümüzün ihtiyaçlarıyla harmanlayan, Yüksek Ahlak, Yüksek Teknoloji vizyonuyla yenilikçi üretim ve bilimsel gelişimi hedefleyen dinamik bir kardeşlik topluluğudur. Genç MÜSİAD güçlenirse MÜSİAD güçlenir, MÜSİAD güçlenirse TÜRKİYE güçlenir. Bizde bu bilinçle Genç MÜSİAD Şanlıurfa olarak yeni dönemde Bismillah diyerek çalışmalarımıza başlayacağız." dedi.

 

Görevi devralan 7. Dönem yeni Yönetim Kurulu listesi ise şöyle;

Osman YETKİN

Ömer DÖRTBUDAK

Erhan KÜRKÇÜOĞLU

Bahyettin BEREKET

M. Fatih DÖRTBUDAK

Ali Fuat KOL

Yusuf ADAM

M. Salih SARAÇ

Ömer ADEMOĞLU

Emre KARAÇİZMELİ

Ö. Faruk TAŞDÖNDEREN

www.balikligol.com 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

ABD’nin YPG’ye verdiği zırhlı araçlarda hülle yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com