Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Kızıldemir ailesinin mutlu günü

Kızıldemir ailesinin mutlu günü

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İsa Kızıldemir'in oğlu Mahmut Kızıldemir, dünya evine girdi.

Giriş Tarihi: 18 Aralık 2016 Pazar 10:41
Kızıldemir ailesinin mutlu günü

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İsa Kızıldemir'in oğlu Mahmut Kızıldemir, Seda Alan ile hayatlarını birleştirerek dünya evine girdiler.

Şehitlik Çamlık Düğün Salonunda gerçekleşen mevlüt proğramına AK parti şanlıurfa milletvekillerinden Mehmet Ali Cevheri,Mahmut Kaçar, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Karaköprü Beledi,ye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti eski Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, AK parti il gençlik kolları başkanı Sedat Ertürk, İlçe Belediye Başkanları, siyasiler, STK Başkanları ve temsilcilerinin yanı sıra binlerce davetli katıldı.

Mevlütlü düğünde kirveliğini ise Düğer aşireti reisi Hac Ahmet Ateş yaptı. Düğünde resmi nikahı Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi kıyarken, imam nikahını ise Aş Evi Sorumlusu  (Ali Hoca) Ali Topal kıydı.  Nikah Şahitliklerini ise AK parti Şanlıurfa milletvekili Mahmut Kaçar, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye belediye başkanı Mehmet Ekinci,Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, AK Parti eski Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti eski il başkanı Yusuf Eğilmez, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz yaptı.  

Başkan Çiftçi, Nikah Cüzdanını Geline takdim ederken bir ömür boyu mutluluklar diledi.AK parti Şanlıurfa milletvekili Mahmut kaçar ise her iki aileye bir ömür boyu mutluluklar diledi ve ayrıca  Kayseride olan terör olayını dile getirdi  14 şehitimize Allahtan rahmet diliyorum ülkemizin ve milletimizin  başı sağ olsun yarılılarada acil şifalar diliyorum dedi. Şanlıurfa büyükşehir belediye başkan vekili İsa Kızıldemir ise öncelikle bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan dostlarıma ve akrabalarıma çok teşekkür ediyorum.Kızıldemir bilindiği gibi Kayseri ilimizde terör olayında 14 gencecik evladımızı kaybettik derin bir üzüntü içersindeyiz.Bu saldırıyı yapanları  lanetliyorum.Yaralı olan kardeşlerimide Allah'tan şifa diliyorum. Bizlerde şehide olan saygımızdan dolayı düğünümüzde kuran tilaveti ve mevlüt okuttuk dedi. Bizlerde www.balikligol.com  Ailesi olarak, Kızıldemir ailesi ve Mahmut Seda çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz. 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Bugün havalar nasıl olacak? (25 şubat 2017)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com