Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya HÜDA PARlı Erdal Elibüyük Urfa internet medyasını tebrik etti

HÜDA PARlı Erdal Elibüyük Urfa internet medyasını tebrik etti

HÜDA PAR Medya Tanıtımdan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erdal Elibüyük, İnternet Yayıncıları Platformu’na (İYP) hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Giriş Tarihi: 22 Ekim 2016 Cumartesi 06:39
HÜDA PARlı Erdal Elibüyük Urfa internet medyasını tebrik etti

Samimi bir ortamda gerçekşen hayırlı olsun ziyaretinde, Türkiye’nin son dönemdeki durumunu değerlendiren HÜDA PAR Medya Tanıtımdan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erdal Elibüyük, şu anki mevcut iktidarın 4 yıl önce söyledikleri noktaya geldiğini belirtti.


Suriye politikasında yapılan yanlışları başından bu yana vurguladıklarını belirten Elibüyük, “Suriye meselesinin ümmetin iç meseli olduğunu, batı destekli projelere bilerek veya bilmeyerek onlardan bu soruna dair bir çözüm beklemenin doğru olmadığını, ümmet kendi içerisinde bu meselesini çözmesi gerektiğini, batı bu işe girerse menfaatlerin gireceğini, batının girdiği, müdahale ettiği hiçbir yerde hayır olmadığını söyledik. Bunu Irak örneğinde gördük. Bunları söylememize rağmen maalesef Suriye’de gelinen nokta itibariyle artık kilitlenmiş durumda. Şu anda etrafımızda yaşanan bir çok sorunda Suriye kaynaklı çıkıyor. Öyle tahmin ediyoruz ki yakın zamanda bizim Suriye’deki savaş başlamadan önce işaret ettiğimiz gibi İslam ülkeleri kendi içerisinde kabul edersiniz veya etmezsiniz ama bu meselenin içerisinde İran var. Suriye’nin şuanda mevcut yönetimi var. Suriye’deki muhalif gruplar var. Türkiye var. Musul’da yaşanılanlar buranın bir parçası. Asıl ülkeye dair derdimiz var. Ülkenin sorunlarına dair üretebildiğimiz çözüm önerilerimiz var” dedi.


İnternet Yayıncıları Platformu Başkanı Ahin Güneş, Urfa merkezde ciddi okuyucu kitlesi olan haber sitelerini İnternet Yayıncıları Platformu çatısı altında topladıklarını belirterek şunları kaydetti: “Amacımız toplumda bilgi kirliliğine neden olan etmenleri bir nebzede olsa ortadan kaldırabilmek. Halkın haber alma özgürlüğü noktasında sağlıklı bilgiler verebilmek adına yola çıktık. İki sivil toplum kuruluşunun bir araya gelerek çıkarı olmadan ortak birşeye imza atması imkansız denecek kadar bu ülkede zor. Biz iki tane internet haberciliği yapan dernek bir araya geldik. Biz istiyoruz ki siyasi partilerle, kurumlarla, stklarla vehasıl herkesimle diyalogları geliştirelim, söylemleri toplumla buluşturalım” dedi.


Elibüyük, İnternet Yayıncıları Platformu’nun Türkiye’de internet medyası ve diğer medya araçları için önemli bir misyon yüklendiğine değinerek, platformun hayırlı olmasını, bu tarz birlikteliklerin herkese örnek teşkil etmesini diledi.


Ziyarette HÜDA PAR Medya Tanıtımdan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erdal Elibüyük’e, Başkan Yardımcıları Mehmet Şerif Durmaz, Metin Turan, HÜDA PAR Haliliye İlçe Başkanı Basri Demir ve beraberindekiler eşlik eşlik etti.
HÜDA PAR’ın ziyaretinde Başkan Yardımcıları Ömer Dodanlı, İbrahim Halil Kuş ile Yönetim Kurulu üyesi Engin Özoğlu’da hazır bulundu.

www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com