Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Eyyübiye Belediyesi Orman Müdürlüğüyle protokol imzaladı

Eyyübiye Belediyesi Orman Müdürlüğüyle protokol imzaladı

Eyyübiye Belediyesi ile Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü arasında park ve yeşil alanların ağaçlandırılması için protokol imzalandı.

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2017 Salı 22:16
Eyyübiye Belediyesi Orman Müdürlüğüyle protokol imzaladı

 

Eyyübiye ilçe merkezinde ve kırsalında daha yeşil alanların oluşturulması için ilk günden itibaren çalışmalarını sürdüren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, 2017 yılında oluşturulacak olan ‘Kent Ormanı’ için Şanlıurfa Orman Bölge Müdürü Ahmet Ünver ile bir araya geldi. Orman Bölge Müdürlüğündeki toplantıda 2017 yılında yapılacak olan ‘Kent Ormanı’ için protokol imzalandı. Kent Ormanı ve park ve yeşil alanların ağaçlandırılması için düzenlenen protokol töreninde konuşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, hedeflerinin ‘Yemyeşil bir Eyyübiye’ olduğunu söyledi.

Şanlıurfa Orman Müdürlüğü ve Eyyübiye Belediye Başkanlığı Park ve Yeşil alanların ağaçlandırılması için protokol imzaladı. Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğünde düzenlenen imza törenine Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ile Şanlıurfa Orman Bölge Müdürü Ahmet Ünver katıldı.

Eyyübiye Belediye Başkanlığı ile Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde mezarlık, okul bahçeleri ile kırsal kesim yol boyu ağaçlandırma teknik desteği Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek.

Protokol imza töreni sonrası bir açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, “Eyyübiye Belediyesinin sınırları dâhilinde Park ve Yeşil alanların ağaçlandırılmasına yönelik Orman Bölge Müdürlüğü ile Şanlıurfa Cezaevi infaz kurumumuz arasında protokol imzaladık. Eyyübiye ilçesinin yeşile bürünmesinden son derece memnunuz. Orman Bölge Müdürlüğümüze teşekkür ederiz, ağaçlandırıldıktan sonra biz de bakımları için gayret göstereceğiz. İmzaladığımız bu protokolümüz Eyyübiye İlçesine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürü Ahmet Ünver ise “Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü ile Eyyübiye Belediye Başkanlığı arasında uygun yerlerin Park ve Yeşil alanların ağaçlandırılması için protokolümüzü imzalamış bulunuyoruz. Bu protokol Şanlıurfa ili ormanlık alanlarının artırılmasına da katkıda bulunmuş olacağız, yapılan protokolümüz Eyyübiye Belediye Başkanlığı için hayırlı olmasını diliyor emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. ” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da Ulaşıma Vizyonel Bakış

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com